Презентација "ACCA" - Асоцијација овлашћених рачуновођа

Драги студенти, са задовољством најављујемо да ће се нашем факултету ускоро придружити "ACCA" - Асоцијација овлашћених рачуновођа!

"ACCA" квалификација је високо цењена широм света и пружа појединцима потребне вештине и знање за успешну каријеру у рачуноводственом сектору. Програм "ACCA" укључује полагање низа испита и стицање практичног искуства, а дипломци имају прилику да се професионално усавршавају и напредују у различитим областима рачуноводства и финансија.

Да бисте сазнали више о овом престижном програму, као и о потенцијалним ослобођењима испита за наше студенте, позивамо Вас на посебну презентацију коју ће одржати Павел Процхазка, менаџер за пословне односе.

Датум: Среда, 22. маја
Време: 11:30 часова
Локација: Слушаоница С3, одељење у Новом Саду

Ова презентација је прилика за све заинтересоване студенте, посебно за оне који су фокусирани на области рачуноводства, ревизије и финансија. Немојте пропустити прилику да сазнате више о могућностима које "ACCA" доноси и како вам може помоћи у Вашој будућој каријери!