Наша Мрежа караван долази 15. маја у Суботицу!

Након априлског дружења у Нишу, мајско заказујемо у Суботици, у среду, 15. маја, са почетком од 18 часова у Inspira Hub-у (Корзо 1, Суботица).

Главни и одговорни уредник портала Наша Мрежа, Иван Минић о наредном дружењу каже:
Изузетно нам је задовољство што је прво дружење прошло у одличној атмосфери, што су реакције веома позитивне, али и што смо добили предлоге како да унапредимо формат и садржај. У Суботицу долазимо одморни и свежи са јаком жељом да будемо још бољи. Дођите да се упознамо и дружимо!

Причаћемо о предузетништву, мукама предузетника и приликама које су пред нама, и имати леп панел са питањима публике након тога. У неформалном делу колективна терапија :)

Учесници:
Иван Минић, главни и одговорни уредник Наша Мрежа
Марија Ђорђић – књиговођа, порески саветник и аутор Наша Мрежа
Светозар Крунић – онлајн перформанс маркетинг консултант
Љубица Војиновић, ICT Product development Team Manager А1 Србија

Програм дружења:
17:00 – 18:00 – Окупљање и пријављивање учесника
18:00 – 18:30 – Презентација: Иван Минић – Нулти, први и други корак у предузетништву
18:30 – 19:30 – Дискусија са публиком – Изазови предузетника у Србији – Марија Ђорђић, Светозар Крунић, Љубица Војиновић, модератор Иван Минић
19:30 – 21:00 – Коктел и неформални део програма

Пријава за учешће:
Пријава је бесплатна, али је регистрација обавезна због ограниченог капацитета простора.

Региструјте се попуњавањем форме на линку