Почетна страница СРЦЕФ Скијање на Копаонику Обавештење

Скијање КОПАОНИК 2024

Поштовани студенти,

У оквиру предмета Активности у природи (који се похађа на III години студија) студентима I, II и III године се пружа могућност да у потпуности изврше испитне обавезе тог предмета НА СКИЈАЊУ које би се реализовало на Копаонику.

Планирано је да се Скијање одржи у периоду од 15. децембра до 22 децембра 2024.године.

Студенти осталих година (који су положили предмет), као и других Факултета могу да иду у организацији Факултета као гости Агенције.

Студентима Економског факултета биће оправдан изостанак са наставе за горе наведени период.

Агенција која сарађује са Факултетом нуди следеће услове за организовање практичне наставе скијања:
- Превоз аутобусима из Новог Сад и Суботице.
- Осмодневни (7 ноћења) аранжман на бази полупансиона (доручак и вечера- шведски сто) у "Небеским столицама 1" (Хотел се налази у самом центру на ски стази Машинац). Поседује просторију за одлагање ски опреме.
- "Ски пас" за шест дана.
- Инструкторе скијања (за студенте нескијаше).
- Опрему за скијање*.

Цена аранжмана износи 515€*.

*На овај износ се додаје 25€ за шестодневни најам скијашке опреме, уколико не поседујете сопствену.

Агенција омогућава уплате на три рате ( прва крајем октобра,друга крајем новембра и трећа пар дана пре поласка) које ће се вршити у просторијама Факултета у Новом Саду и Суботици (о тачном времену и месту бићете накнадно обавештени). Уплата може бити у еврима или у динарима по куповном курсу на дан уплате. Приликом уплате потписиваће се изјаве којима се прихватају услови организовања практичне наставе скијања, као и уговори са Агенцијом.

Број места је ограничен.

Попуњавањем Пријаве за скијање резервишете своје место које се потврђује првом уплатом.

Пријава је могућа само електронским путем, односно попуњавањем Пријаве за скијање.

Молим Вас да попуните Пријаву за скијање која се налази на следећем линку:

Даља обавештења везана за организацију скијања (рок и начин плаћања, тачно време поласка, потребна опрема и слично) можете пратити на страници: